PROFESYONEL
                          HAŞERE KONTROL SERVİSİ
   
 
 ANA SAYFA  |                               HAŞERE VE KEMİRGEN SORUNLARINIZ İÇİN DOĞRU ADRESTESİNİZ

   TEL: (0212) 281 21 41

 

  SORUNLARINIZ

Haşere Türleri
Kemirgen Türleri
Haşereler Üreme Mevsimleri
   
 
ÇÖZÜMLERİMİZ
Haşere İlaçlama
Kemirgen Mücadelesi
JEL İLAÇLAMA
HACCP Haşere Kontrol Proğramı
 

HİZMETLERİMİZ

Ticari Hİzmetler
Konut Hizmetleri
Bahçe İlaçlama
Haşere kontrol Eğitimi
 
PROSER
Firma Profili
Şubelerimiz
İletişim

E-MAİL

 

   Fare Kontrol İstasyonlarıÇevre Sağlığı İlaçlarıUltraviyole Haşere KovucularSık SorulanlarÜcretsiz Keşif Ve Raporlama

   


Sağlık Bakanlığı Tarafından hazırlanan  Halk Sağlığı Alanında Haşerelere Karşı İlaçlama
Usul ve Esasları Hakkında Yönetmeliği gereği İzin almadan faaliyet gösteren işyerleri hakkında, 24/4/1930 tarihli ve 1593 Sayılı Umumi Hıfzıssıhha Kanunu ile 26/9/2004 tarihli ve 5237 Sayılı Türk Ceza Kanunu'na göre işlem yapılır.
 
Bu Yönetmelik, halk sağlığını ve huzurunu bozan zararlılara karşı insektisit, rodentisit, mollusisit, gibi maddeler kullanarak mücadele etmek isteyen gerçek ve tüzel kişilere ait işyerlerinin çalışma usûl ve esasları ile resmi kurum ve kuruluşların ilaçlama usul ve esaslarını belirlemek suretiyle halk sağlığının korunması amacıyla hazırlanmıştır
 
Ev-işyeri ve her yerde halk sağlığı alanında haşerelere karşı ilaçlama hizmetini vermek üzere Sağlık Bakanlığı tarafından ilaçlama konusunda Dünya standartları göz önünde bulundurularak hazırlanmış olan yönetmelikle haşere ilaçlama servisleri profesyonel ilaçlama servisleri olarak hizmet vermektedir.
 
Fakat  ülkemizde konunun tam olarak bilinmemesi sonucu özellikle büyük şehirlerde korsan firmaların çoğunlukta olduğu hemen hemen her semtte onlarca böcek ilaçlama adıyla çalışan ehliyetsiz ve halk sağlığıyla oynayan kişiler olduğu kesindir.
 
İlaçlama hizmeti alırken profesyonel ilaçlama servisleri ile çalışmanız hem sağlığınız açısından hemde sorununuzun çözümü açısından önemlidir.


 

Nispetiye Caddesi Peker Sokak No:16/1 Levent / İSTANBUL TEL: (0212) 281 21 41

ilaçlama

 Proser Haşere Kontrol servisi Levent, Avcılar ve Yeşilköy'den sonra Büyükçekmece- Kumburgaz ofisini açtı Kumburgaz servisimize 0212 8854530 Numaralı telefondan ulaşabilirsiniz
Kumburgaz Ofisimiz ilaçlama hizmetleri yanı sıra Bahçeleriniz için Otomatik sulama hizmetleri de vermektedir